istanbul matematiksel bilimler merkezi

istanbul center for mathematical sciences

 

Başvuru

 

Son Etkinlikler

 

Amaç

 

IMBM Programlarına

Başvuru

 

Yönetim

Eski Yönetimler

 

Destek

 

Geçmiş Etkinlikler

 

Bağlantılar

 

 İletişim

 

Güncel haberler için kayıt

 

 

English Pages

 

 

 

 

  

Pratik Bilgiler (İngilizce)

 

 


İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi'ni ziyaret etmek ya da etkinlik düzenleme talebinde bulunmak için, lütfen, aşağıdaki formlardan uygun olanını doldurunuz.


Konferans ve çalıştay başvurusu


Birden çok konuşma içeren tüm etkinlikler için Konferans ve çalıştay başvurusu formunu doldurunuz. Konferans başvurularını etkinlik tarihinden 5 hafta kadar önce yapmanız planlama için uygun olacaktır. Başvuru öncesi web sayfamızda bulunan takvimden Merkez'in uygunluğunu kontrol etmenizi öneririz. Merkez'den konaklama talebinde bulunmak için konaklama yapacak araştırmacıların bilgilerini başvuru formuna eklemenizi bekliyoruz.

 

İkili çalışma başvurusu


Tüm diğer etkinlikler için (yalnız bir seminer ya da ikili çalışmalar için) İkili çalışma başvurusu formunu doldurunuz. Başvuruları etkinlik tarihinden 5 hafta kadar önce yapmanız planlama için uygun olacaktır. Başvuru öncesi web sayfamızda bulunan takvimden Merkez'in uygunluğunu kontrol etmenizi öneririz. Merkez'den konaklama talebinde bulunmak için konaklama yapacak araştırmacının bilgilerini başvuru formuna eklemenizi bekliyoruz.

 – Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs 34342 Bebek – İstanbul